Doktor Procházka

Ordinace praktického lékaře

Očkování pro dospělé v Praze

Očkování proti chřipce v Praze
Nepodceňujte chřipku

Očkování proti chřipce v Praze

Chřipku vyvolávají viry chřipky A, B a C. Tyto viry napadají horní a dolní cesty dýchací. Každý rok se vyskytují nové kmeny těchto virů, které jsou následně sezóně očkovány. K očkování proti chřipce dochází především během podzimu. Očkujte se proti chřipce u nás v ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Praze.

Nepodceňujte klíšťata

Očkování proti klíšťové encefalitidě v Praze

Z celé EU je v ČR nejvyšší počet hlášených případů klíšťové encefalitidy. Zdrojem klíšťové encefalitidy jsou infikovaná klíšťata. Klíšťová encefalitida je velmi nepříjemnou nemocí, může způsobit obtíže i po vyléčení. Především pak bolesti hlavy, poruchy sluchu a částečnou obrnu. Očkujte se proti klíšťové encefalitidě u nás v ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Praze.

Očkování proti klíšťové encefalitidě v Praze
Očkování proti Pneumokoku v Praze
Prevence je důležitá

Očkování proti pneumokoku v Praze

Pneumokok je původce závažných zápalů plic, otravy krve a zánětů mozkových blan.

Očkujte se proti pneumokoku u nás v ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Praze.

Prevence je důležitá

Očkování proti tetanu v Praze

Zdrojem tetanu jsou drobná či větší poranění na těle, která se dostanou do kontaktu s půdou či předměty, jež byly kontaminovány touto bakterií. Tetanus se vyskytuje celosvětově. V ČR bývá poslední očkování proti tetanu aplikováno okolo 10. až 12. roku života. Následně by se očkování proti tetanu mělo opakovat každých 15 případně 10 let.

Očkujte se proti tetanu u nás v ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Praze.

Očkování proti Tetanu v Praze
Očkování pro dospělé v Praze u lékaře
Očkujeme všechny vakcíny

Další očkování

V naší ordinaci jsme schopni naočkovat i další očkovací vakcíny. Je zapotřebí nás kontaktovat a domluvit se ohledně dalšího postupu.

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies