Doktor Procházka

Ordinace praktického lékaře

Péče a vyšetření

Pravidelné preventivní prohlídky u lékaře v Praze
Prevence je důležitá

Pravidelné preventivní prohlídky každé dva roky

Navštivte nás každé dva roky, máte nárok na preventivní prohlídku. Zdravotní pojišťovny tyto prohlídky plně hradí, a tudíž jsou zdarma. Prevence je velmi důležitá a pomáhá předcházet závažným nemocem a chorobám. Využijte této možnosti a nechte se preventivně prohlédnout.
Postaráme se o Vás.

Postaráme se o Vás

Vyšetření pacientů u nás v ordinaci

Sledování a léčba pacientů s chronickým onemocněním v Praze
Dispenzární péče

Aktivní sledování a léčba chronických onemocnění

Diabetes mellitus

Diabetes mellitus známá jako cukrovka, je chronické onemocnění s vysokou morbiditou a mortalitou. Vzniká v důsledku absolutního či relativního nedostatku inzulínu v krvi.

Hypertenze

Hypertenze neboli vysoký krevní tlak je chronickým onemocněním, při kterém je chronicky zvýšený tlak krve v cévním řečišti.

Dyslipidémie

Dyslipidémie neboli porucha metabolismu tuků je chronickým onemocněním, při kterém jsou abnormálně zvýšené hladiny lipoproteinů a lipidů v krvi.

Onkologická prevence v Praze
Prevence je důležitá

Onkologická prevence v České republice

Podílíme se na onkologické prevenci. V České republice jsou 4 screeningové programy:

Vyšetření

Co je potřeba mít u jednotlivých vyšetření

Vyšetření pro řidičský průkaz

Pro vyšetření na řidičský průkaz je nutné mít u sebe občanský průkaz. V případě prodloužení řidičského oprávnění potřebujete mít také současný řidičský průkaz. Pokud nosíte brýle při řízení vezměte si je s sebou.

Vyšetření pro zbrojní průkaz

Pro vyšetření na zbrojní průkaz potřebujete mít u sebe občanský průkaz. V případě prodloužení zbrojního průkazu potřebujete mít také současný zbrojní průkaz. Pokud nosíte brýle při střelbě vezměte si je s sebou.

Vyšetření pro zaměstnavatele

Pokud potřebujete potvrzení o pracovní způsobilosti pro zaměstnavatele, je nutné přinést žádost od zaměstnavatele. V případě, že nejste náš pacient, vezměte s sebou i výpis od registrujícího praktického lékaře.

Registrace nového pacienta

V případě, že byste se u nás chtěli registrovat, nás nejdříve kontaktujte telefonicky na telefonním čísle +420 222 928 241. Po domluvě termínu přijďte na lačno.

Odběry krve

V případě, že máte podstoupit odměry krve, přijďte na lačno. Je povoleno pít vodu nebo neslazený čaj.

Vyšetření u lékaře pro dospělé v Praze
Profesionální vybavení v ordinaci pro dospělé v Praze
Profesionální přístroje

Profesionálně vybavená ordinace

Základem přesného vyšetření a měření jsou profesionální přístroje, které nám umožní zjistit přesné hodnoty s co nejmenší odchylkou. Dbáme na to, aby naše přístroje byly co nejlepší a vždy zkalibrované.

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies